Projekty Technologiczne

Od ponad 15stu lat zajmujemy się procesjonalnym, kompleksowym projektowaniem obiektów gastronomicznych, mamy na swoim koncie ponad 600 realizacji w Polsce oraz za granicami kraju. Nasze projekty są tworzone przez najlepszych fachowców w branży gastronomicznej i HoReCa. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Każde stanowisko jest projektowane tak aby pracownicy mieli komfortowe warunki pracy oraz bardzo dobrą wydajność, wszystkie pomieszczenia są koncepcyjnie przemyślane i zarazem ergonomicznie zaprojektowane według najlepszych zasad, zgodnych z Polskim Prawem budowlanym.

Nasze Projekty Technologiczne są tworzone w programach projektowych typu CAD, dzięki czemu otrzymują Państwo gotową dokumentację z realnymi wymiarami, co pozwala wyeliminować wszystkie błędy konstrukcyjne w początkowej fazie budowania restauracji, kawiarni, czy hotelu, co bardzo usprawnia pracę firmom budowlanym wykonującym prace według naszego projektu.

Wszystko to jest na bieżąco uzgadniane z Rzeczoznawcami co gwarantuje nam stuprocentowe przejście przez Sanepid. Nasze rysunki technologii są w 100% akceptowane w całej Polsce. Dodatkowo w trakcie wykonywania projektów restauracji, macie Państwo doradztwo gastronomiczne w cenie.

W razie pytań prosimy o wysłanie zapytania z informacją na e-mail: biuro@gastro-complex.pl, a do kilku godzin dostaną Państwo odpowiedź na nurtujące pytania. Można też skorzystać z konsultacji telefonicznych w zakładce kontakt gdzie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w jak najszybszym czasie. Więcej informacji dotyczących otwarcia restauracji, foodtrucków lub hotelu, organizacji do otwarcia, minimalizacji kosztów, szkoleń personelu, oraz wszystkich innych zagadnień w gastronomii znajdą Państwo w naszym serwisie. 

Dodatkowo wykonujemy też projekty technologiczne:

  • Sklepów Spożywczych,
  • Cukierni,
  • Piekarni,
  • Lodziarni,
  • Ubojni,
  • Salonów Kosmetycznych,
  • Studia Stylizacji Paznokci,
  • Zakładów Fryzjerskich i wielu innych