Nadzór menadżerski nad Twoim obiektem

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy pakiet opieki nad obiektami gastronomicznymi. Dużo osób prowadząc działalność gastronomiczną lub hotelową po pewnym czasie zatraca umiejętność efektywnego prowadzenia lokalu, brak czasu, organizacji, natłok zleceń i obowiązków spycha właścicieli na “Drogę Bezwładności”. Wtedy z pomocą przychodźmy my!

Stworzyliśmy pakiety opieki nad obiektami gastronomicznymi gdzie przez cały czas współpracy jesteśmy z właścicielem obiektu. Pomagamy w organizacji czasu pracy właścicieli, managerów, personelu na poszczególnych stanowiskach pracy, szkoleniu personelu, obliczeniu FoodCoast’u, tworzeniu nowych receptur dań oraz ciekawych napojów, pomoc w rozwinięciu reklamy, wdrożeniu dostaw żywności do domu klienta oraz wszystkimi innymi zagadnieniami z którymi właściciel obiektu nie może sobie poradzić.

Instruujemy jak skutecznie przeprowadzić “Reanimację” źle funkcjonujących obiektów takich jak np restauracja, kawiarnia, hotel, fast-food i itp.! Pomagamy restauratorom i hotelarzom wyjść z tak zwanego “Martwego Punktu” zanim będzie za późno!

Usługa w abonamencie wychodzi dużo taniej i nie muszą Państwo od razu wpłacać całej kwoty, wtedy nastawiamy si e na długoterminową współpracę, co wychodzi korzystniej dla Restauratora.

Jeżeli mają Państwo jeden z powyżej opisanych problemów? Lepiej nie zwlekać, bo jutro może być za późno! zapraszamy do współpracy. każde zlecenie jest indywidualnie i wyceniane.