Gastro Complex - Andrzej Tesarczyk

Nasza firma: Gastro-Complex stworzona została z początkiem 2003 roku na potrzeby pomocy ludziom przy otwarciu restauracji, hotelu, kawiarni itp. mającą na celu kompleksową pomoc przy wyposażeniu obiektów, przeszkoleniu personelu oraz poprowadzeniu od sanepidu do otwarcia. Od początku utożsamiana z właścicielem marki. Gastro-Complex od 2008 roku oficjalnie używany jako główny znak działalności Doradczej w branży FMCG, Gastronomicznej oraz HoReCa przez firmę Tesarczyk Andrzej www.tesarczyk.pl.

Dziś na swoim koncie jako Gastro-Complex mamy przeprowadzonych do otwarcia przeszło 500 inwestycji takich jak: restauracje, hotele, kawiarnie, puby, sieci gastronomiczne, fastfood, wyspy w galeriach, stoiska sprzedażowe, otwarcia galerii handlowych oraz wiele innych ciekawych projektów jak np. sklepy, cukiernie, zakłady kosmetyczne, fryzjerskie - liczba obiektów wciąż wzrasta!!

Zajmujemy się kompleksowo całym procesem od profesjonalnego projektu lokalu, po wszystkie uzgodnienia. Wyposażamy w profesjonalny sprzęt przy czym optymalizujemy koszty inwestycji, prowadzimy rekrutacje personelu, oraz szkolenie całej kadry od kelnera, kucharza po managera… Po przeprowadzeniu przez cały proces do otwarcia obiektu gastronomicznego, oferujemy również profesjonalną opiekę nad restauracją, hotelem itp.

Doradzamy co zrobić aby urentownić obiekt tak żeby zaczął zarabiać!

Firma zajmuje się również doborem jak i sprzedażą profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii, sprzętu, witryn, maszyn i urządzeń. Sprzedażą profesjonalnej chemii marki “BECOL” dla gastronomii jako Generalny Dystrybutor na Polskę oraz sprzedażą wyjątkowej kawy świeżo palonej jako Generalny Dystrybutor na Polskę marki www.baltica1920.pl

Gastro-Complex zajmuje się również profesjonalnym projektowaniem restauracji, hoteli itp. rysunki technologiczne z zatwierdzeniami, księgi HACCP pisane przez profesjonalistów w branży, projekty wentylacji z zatwierdzeniami. Bilanse mocy, oraz wszystko co związane z gastronomią oraz branżą HoReCa.

Posiadamy bogate potwierdzone sukcesami doświadczenie w prowadzeniu gastronomii oraz hoteli, pracownicy są wyszkoleni oraz ukierunkowani na pomoc naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy.