BALTICA ETHIOPIA 1 KG

Kawa z Etiopii uważana przez wielu za ojczyznę kawy, przede wszystkim dlatego, że picie kawy to tradycja w kraju, a poza tym dla Afrykanów to podstawowy towar na eksport.

129,90 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

 • Całodobowe wparcie Całodobowe wparcie
 • Od 300 zł dostawa gratis Od 300 zł dostawa gratis
 • 100% gwarancja zwrotu pieniędzy 100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Kawa z Etiopii uważana przez wielu za ojczyznę kawy, przede wszystkim dlatego że picie kawy to tradycja w kraju, a poza tym dla Afrykańczyków to podstawowy towar na eksport. Idealny smak i ostry aromat, delikatnie pobudzająca.
Wysokość uprawy: 1700-1900 mnpm
Palenie: średnie
Moc: słaba
Kwaskowatość: idealna
Aromat: cytrusowy, wyczuwalne nuty moreli
Body: wyraziste
Metoda obróbki: mokra

Opis

Waga
1000

Produkty powiązane

 • BRASIL BLEND 1 KG
  Cena 89,90 zł

  Ziarno pochodzące z Brazylii, z miejsca, które w szczególności zasługuje na uwagę, jako największy producent kawy, oraz jako specyficzne warunki uprawy kawy.

 • BALTICA BLEND 1 KG
  Cena 74,95 zł

  Doskonały smak zamknięty w ziarnach mieszanek pochodzących z Brazylii i Indii. Wyczuwalna obecność azjatyckiego ziarna zapewnia doskonały smak wszystkich kaw mlecznych. Połączenie wyrazistego, ostrzejszego smaku Robusty i intensywnego aromatu Arabiki uwiedzie zmysły wszystkich smakoszy!

 • ITALIAN BLEND 1 KG
  Cena 70,00 zł -10% Cena podstawowa 77,78 zł

  Zebrane w mieszance ziarna (Indie i Brazylia) polecane dla wydobycia wyrazistego smaku kawy cremy. Palona w stylu włoskim, z lekką nutą kwaskowatości. Kawa o silnym aromacie i delikatnym smaku.      

 • PREMIUM BLEND 1 KG
  Cena 92,00 zł

  Unikalne warunki uprawy kawy z Etiopii oraz w Brazylii nadają ekskluzywnego smaku kawie Premium. W smaku bardzo wyszukana o wyczuwalnej kwaskowatości. Idealny dobór ziaren subtelnie ją wyróżnia na tle naszych kaw.