PREMIUM BLEND 1 KG

Unikalne warunki uprawy kawy z Etiopii oraz w Brazylii nadają ekskluzywnego smaku kawie Premium. W smaku bardzo wyszukana o wyczuwalnej kwaskowatości. Idealny dobór ziaren subtelnie ją wyróżnia na tle naszych kaw.

92,00 zł
Brutto
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

 • Całodobowe wparcie Całodobowe wparcie
 • Od 300 zł dostawa gratis Od 300 zł dostawa gratis
 • 100% gwarancja zwrotu pieniędzy 100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Unikalne warunki uprawy kawy z Etiopii oraz w Brazylii nadają ekskluzywnego smaku ziarnistej palonej kawie Premium. W smaku bardzo wyszukana o wyczuwalnej kwaskowatości. Idealny dobór ziaren subtelnie ją wyróżnia na tle innych kaw.
Palenie: jasne
Moc: średnia
Kwaskowatość: duża
Aromat: kwiatowy, owocowy
Body: delikatne 

Opis

Waga
1000

Produkty powiązane

 • BRASIL BLEND 1 KG
  Cena 89,90 zł

  Ziarno pochodzące z Brazylii, z miejsca, które w szczególności zasługuje na uwagę, jako największy producent kawy, oraz jako specyficzne warunki uprawy kawy.

 • BALTICA ETHIOPIA 1 KG
  Cena 129,90 zł

  Kawa z Etiopii uważana przez wielu za ojczyznę kawy, przede wszystkim dlatego, że picie kawy to tradycja w kraju, a poza tym dla Afrykanów to podstawowy towar na eksport.

 • ITALIAN BLEND 1 KG
  Cena 70,00 zł -10% Cena podstawowa 77,78 zł

  Zebrane w mieszance ziarna (Indie i Brazylia) polecane dla wydobycia wyrazistego smaku kawy cremy. Palona w stylu włoskim, z lekką nutą kwaskowatości. Kawa o silnym aromacie i delikatnym smaku.      

 • KOFFEIN BLEND 1 KG
  Cena 66,60 zł

  Pobudzająca mieszanka fachowo dobranych ziaren indyjskich i brazylijskich. Podwójną dawkę kofeiny zapewniają ziarna z Indii. Kawa pozbawiona kwaskowatości, z mocną i intrygującą goryczką, charakteryzuje się intensywnym aromatem.